ZALOGUJ SIĘ PRZEZ ZAREJESTRUJ SIĘ
Przypomnij hasło


Kinomaniak

Chcesz oglądać filmy BEZ REKLAM I BEZ LIMITÓW CZASOWYCH? Zarejestruj się w serwisie, dokonaj ZAKUPU KONTA PREMIUM i ciesz się nieograniczoną możliwością oglądania tysięcy filmów i seriali online! Odtwarzacz bez limitu dostępny tylko dla użytkowników z kontem PREMIUM!

Sortuj Wszystkie

A Single Rider (2017)

Główny bohater Jae Hun (Lee Byung Hun) doznaje upokorzenia także wściekłości kontrahentów, gdy ujawnia się, że reprezentowane poprzez niego ubezpieczenia były samym prawdziwym krętactwem. Poświęcił się owej pracy bez reszty, kierując własną połówkę oraz syna emigrację, dlatego aktualnie zaczyna się myśleć czy owa cała pogoń za „lepszym”, „droższym” życiem w ogóle miała sens, kiedy w krytycznej sytuacji znajduje się sam jak palec w dużym pomieszczeniu. Całkowicie bez zapowiedzi przyjeżdża do Sydney, planując odwiedzić po latach własną rodzinę, tymczasem zapoznaje się na miejscu, że jego partnerka Soo Jin (Gong Hyo Jin) dobrze ułożyła sobie życie bez niego, powróciła do poprzedniej pasji grania na skrzypcach i jest w dwuznacznej relacji ze swoim australijskim znajomym Chrisem (Jack Campbell), który posiada pociechę w wieku zbliżonym do jej syna. Jae Hun porusza się wokoło domu Soo Jin bez odwagi, aby rzeczywiście przed nią się pokazać oraz wzbudza podejrzenia sąsiadów. Kiedy poznaje, iż żona zmierzała złożyć wniosek o zamianę obywatelstwa, staje przed kłopotem, czy zawalczyć o zostawioną w sumie rodzinę, czy całkowicie sobie darować.
Kategoria: Filmy » Dramat | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Stretch Armstrong: Ucieczka (2018)

Złoczyńcy sieją zniszczenie w Charter City, a Flex Fighterzy — Jake, Ricardo i Nathan — potrzebują Twojej pomocy, aby opanować chaos.
Kategoria: Filmy » Animowane | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Dziewczyna we mgle (2017)

Adaptacja bestsellerowej powieści Donato Carrisi, pisarza "Zaklinacza". W odizolowanym od globu pagórkowatym miastu zaginęła szesnastoletnia dziewczynka. Rodziciele są przybici, oraz ludzie – zaszokowani. Nie mogą odebrać do wiadomości, że kidnaperem może być ktokolwiek z nich. Kidnaperem... lub bandytą. Przybyły na miejsce agent specjalny Vogel (Toni Servillo) nie ma wątpliwości, iż śledzi bandytę. I iż jest to osobnik z lokalnych. Nie zajmują go badania kryminalistyczne, odciski paluchów oraz odciski DNA. Vogel nadużywa media. Bo mieszkańcy nie chcą słuszności – potrzebują spektaklu. Zaś on da im efektowne polowanie na potwora.
Kategoria: Thriller, Kryminał | Wersja: Napisy | Jakość: Wysoka

Zabójca idealny (2016)

Ameryka 2045. Mocarstwo przybrało totalitarny nastrój oraz jest nadzorowane poprzez bezwzględnego Dyrektora (Steven Seagal), który panuje jakiekolwiek aspekty życia mieszkańców. Każdej odmiany przeciwnicy władzy są natychmiast utożsamiani i szybko eliminowani przez rządowych morderców. Condor (Johnny Messner) należy do grona najsolidniejszych sekretnych agentów. Gdy jednak zlecona mu akcja zabicia następnego wroga rządu zamyka się nieszczęściem, on sam staje się celem poprzednich przyjaciół. Ścigany, rozumie, że stanowił częścią specjalistycznego układu, w ramach jakiego uczyniono z niego oprawcę doskonałego
Kategoria: Akcja, Science-Fiction, Sci-Fi | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Braven (2018)

Joe Braven (Momoa) to prosty rębacz, który żyje przy granicy USA z Kanadą. Któregoś razu na jego drodze stają niebezpieczni kontrabandziści narkotyków, a bohater nie cofnie się przed niczym, ażeby uchronić swoją familię żyjącą w pojedynczym domku w górach. Zbrodniarze lekceważą mężczyznę, który nie dość, że będzie bronił niczym lew dla swoich ukochanych, toż na dodatek lubi mordować.
Kategoria: Filmy » Akcja | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Życie i nic poza nim (2017)

Regina (Regina Williams) jest samą matką dwojga dzieci. Kobieta zarabia całkowitymi dniami w barze szybkiej obsługi. Z potem wiąże jednakże koniec z końcem. Nie posiada korzystnych środków, żeby zaspokoić jakiekolwiek potrzeby własnego czternastoletniego synulka Andrew (Andrew Bleechington) oraz małej córeczki. Nagle w życiu Reginy pojawia się charyzmatyczny nieznajomy. Właśnie jej potomek próbuje odkryć własne miejsce w społeczeństwie, jakie go lekceważy. Jako młody Afroamerykanin widuje się z częstymi przejawami uszczypliwości. Buntowniczy nastolatek rozpoczyna trafiać w coraz poważniejsze kłopoty. Produkcja odebrała Nagrodę FIPRESCI na MFF w San Sebastian.
Kategoria: Filmy » Dramat | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Roman J. Israel, Esq. (2017)

Ekscentryczny i idealistyczny prawnik z Los Angeles po śmierci swojego mistrza dostaje propozycję pracy dla prestiżowej i bezwzględnej kancelarii prawniczej. Jeszcze nie wie, że zajmie się sprawą, która całkowicie odmieni jego życie.
Kategoria: Filmy » Dramat | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Outsider (2018)

Akcja filmu rozgrywa się w Japonii po II wojnie światowej. Pobrany do niewoli amerykański żołnierz (Leto) jest wypuszczony dzięki pomocy swojego współwięźnia - członka Yakuzy. Po wystąpieniu na wolność Amerykanin stara się zdobyć szacunek grupy oraz wynagrodzić własny dług, ruszając się po niebezpiecznym bandyckim światku.
Kategoria: Akcja, Thriller | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

The Lodgers. Przeklęci (2017)

Po tragicznej śmierci staruszków Rachel oraz jej brat bliźniak - Edward samodzielnie zasiedlają ponurą posiadłość Loftus Hall. Według regionalnej opowieści jest to dom zaklęty, nawiedzony poprzez dotychczasowych mieszkańców - The Lodgers. Rodzeństwo musi pilnować ustalonych norm, żeby zapobiec okrutnej kary oraz przeżyć. Pomimo upomnień Simon, zadurzony w Rachel chłopak, chce odnaleźć prawdę o klątwie ciążącej na familii. Gdy przechodzi próg domku, inicjuje lawinę śmiertelnych przeżyć.
Kategoria: Filmy » Horror | Wersja: Napisy | Jakość: Wysoka

Suburbicon (2017)

Suburbicon toż doskonałe amerykańskie miasteczko, rzeczywista reklama dojrzałego życia oraz dostatku czyli American Dream w naturalnej postaci. Jednak nie dla wszystkich. Życie familii Lodge'ów obraca w gruzy na­pad z bronią w ręku, w którym umiera seniorka rodu, umiłowana matka nastoletniego Nicky'ego Lodge. Zatopiony w depresji chłopak decyduje pomścić swą ukochaną rodzicielkę. W poszukiwaniu winowajców rozpoczyna dochodzenie na własną rękę, w trakcie którego odszuka straszne familijne tajniki, układy, machinacje oraz animozje, jakie nie były bez udziału ze śmiercią jego matki.
Kategoria: Komedie, Komedia | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Wizyta (2015)

Straszny, pełen niespodziewanych zjawisk film opisuje historię wizyty dwojga młodzieńców, którzy spędzają trochę dni u dziadków. Dziadków, których nigdy wcześniej nie widzieli. Nieuzasadnione, nadzwyczajne, dziwne zachowanie staruszki również dziadka jest wynikiem przerażającej zagadki...
Kategoria: Filmy » Horror | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Tom of Finland (2017)

Filmowa autobiografia pewnej z najistotniejszych postaci cywilizacji gejowskiej XX wieku. Fiński ilustrator, Touko Laaksonen, powraca z frontu II Wojny Światowej do rodzimych Helsinek. W owym okresie Finlandia, jak również wiele innych europejskich krajów, ogarnięta jest falą homofobii i dyskryminacji wobec homoseksualistów. Nie mogąc dochodzić swoich pragnień, Touko wyszukuje swobody w sztuce. Tak powstają pierwsze homoerotyczne obrazy obrazujące tęgich panów w skórach również obcisłych dżinsach. Pomimo usilnych prób, nie udaje się wydać jego prac w żadnym magazynie. Dopiero wyjazd do STANÓW otwiera Touko podróż do dużej widowni. Tak tworzy się „Tom of Finland”, symbol pokolenia gejowskiej rewolucji.
Kategoria: Dramat, Biografie | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Breakable You (2018)

Eleanor Weller (Holly Hunter) jest terapeutką, jaki nie radzi sobie sprawnie ze modyfikacjami w prostym życiu prywatnym. Jej dotychczasowy partner Adam (Tony Shalhoub), niegdyś rokujący dramaturg, którego kariera od wielu lat wciąż się osłabia. Gdy otrzymuje brudnopis napisany przez umarłego przyjaciela, korzysta z okazji, żeby poprawić własne życie.
Kategoria: Filmy » Komedie | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Niebezpieczni intruzi (2017)

Członkowie familii zostają sparaliżowani we swym domu przez intruzów, którzy zmuszają ich do zabawy, w jakiej ceną są ich życia. Niejasne zasady stają się proste w miarę upływu nocy.
Kategoria: Filmy » Thriller | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka
Powrót Następna