Baner VoD Strefa
Baner VoD Strefa
4.47
17 votes, average: 4,47 out of 517 votes, average: 4,47 out of 517 votes, average: 4,47 out of 517 votes, average: 4,47 out of 517 votes, average: 4,47 out of 5 (17 Głosuj, Średnia: 4,47 Z 5)
Musisz być zarejestrowanym członkiem, aby ocenić to.
Loading...
Oglądaj w HD Pobierz ten Film w HD

6 Underground Film PL

6 Underground Film PL – Co jest najlepszego w byciu martwym? Nie to, że nie musisz się już liczyć ze swoją byłą ani szefem, ani martwić o swoje wcześniejsze zatargi z prawem.

Najlepsze w byciu martwym jest to, że jesteś… wolny. Możesz walczyć ze złem i niesprawiedliwością, ponieważ nic ani nikt cię nie spowolni i nie powstrzyma. W filmie „6 Underground” poznajemy zupełnie nowy typ bohatera kina akcji. Sześciu specjalistów z różnych stron świata. Niezrównanych w swoim fachu. Zostało wybranych nie tylko z racji swoich wybitnych umiejętności, ale także dlatego, że każdy. Każda z nich chce pogrzebać swoją przeszłość, by zmienić przyszłość. Na czele grupy staje enigmatyczny lider (Ryan Reynolds). Zrobi absolutnie wszystko, by jego drużyna pozostała anonimowa, ale jej dokonania – wręcz przeciwnie.

Więcej opisu producenta można znaleźć na: filmweb.pl

Krótka opinia autora postu: Jestem w stanie zdecydowanie polecić. Film faktycznej akcji, nie jak niekiedy się zdarza. Ciągle dziejąca się akcja nie pozwala nawet na chwilę oderwać nam wzroku od ekranu. Efekty specjalne zostały fajnie wkomponowane, dodatkowo film nie jest ,,naciągany” jak to niekiedy bywa, ponieważ zdarza się w niektórych, że jeden bohater główny zabija sam stu przeciwników np. w ,, szklana pułapka ” czy ,, rambo „.

6 Underground Film PL możesz obejrzeć dzięki naszej platformie. Dziękujemy, że pomagasz nam tworzyć naszą społeczność jaką jest kinomaniak-tv.pl.

Views: 904

Genre: Akcja i Przygoda

Duration: 2 godz 8 min

6 Underground Film PL
6 Underground Film PL
6 Underground Film PL
6 Underground Film PL
Baner VoD Strefa

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 Comment

stefka

at 4:22 pm

No i obejrzane!

Baner VoD Strefa