Baner VoD Strefa
Baner VoD Strefa
0
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 Głosuj, Średnia: 0,00 Z 5)
Musisz być zarejestrowanym członkiem, aby ocenić to.
Loading...
Oglądaj w HD Pobierz ten Film w HD

Godzilla II Król potworów film cda

Godzilla II Król potworów film opowiada historię o ruchach członków kryptozoologicznej agencji Monarch. Pragną oni zmierzyć się z pełną zgrają gigantycznych potworów. W tymże również z wielkim Godzillą, jaki staje do walki z Mothrą, Rodanem oraz swoim najgorszym wrogiem — trzygłowym Królem Ghidorahem. Po pojawieniu się nowego zagrożenia Król Potworów wraca, by przywrócić w naturze równowagę.

Film Godzilla II Król potworów to amerykański obraz w reżyserii Michaela Dougherty’ego. Pradawne gatunki kolejny raz wstaną i rozpoczną bitwę o kontrolę na Ziemi. Starcie między członkami Monarch i potężnymi potworami jest zatem nieuniknione. Od jego wyniku może zależeć przeżycie ludzkości. Film jest sequelem produkcji Godzilla. Kolejna odsłona filmowego MonsterVerse, opowiada historię o bohaterskich czynach członków kryptozoologicznej agencji Monarch, jacy muszą zmierzyć się z całą rzeszą gigantycznych potworów. W tym także z potężnym Godzillą, jaki przybywa do konfrontacji z Mothrą, Rodanem i swoim najgroźniejszym wrogiem — trzygłowym Królem Ghidorahem. Jak te pradawne supergatunki, o których życiu dawno zapomniano. Ponownie powstają, rozpoczyna się walka o wyższość… a to stawia na szali przetrwanie ludzkości.

Zobacz więcej filmów na naszej stronie https://kinomaniak-tv.pl

Więcej o filmie można przeczytać na https://filmweb.pl

Duration:

Baner VoD Strefa

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Baner VoD Strefa