Baner VoD Strefa
Baner VoD Strefa
4.36
25 votes, average: 4,36 out of 525 votes, average: 4,36 out of 525 votes, average: 4,36 out of 525 votes, average: 4,36 out of 525 votes, average: 4,36 out of 5 (25 Głosuj, Średnia: 4,36 Z 5)
Musisz być zarejestrowanym członkiem, aby ocenić to.
Loading...
Oglądaj w HD Pobierz ten Film w HD

Kraina miodu Film PL

Kraina miodu Film PL-50-letnia Hatidze mieszka ze schorowaną matką w górskiej wiosce gdzieś w Bałkanach. Nie mają dostępu do prądu ani bieżącej wody. Kobieta utrzymuje się z produkcji miodu. Nie wykorzystuje jednak pszczół, respektując przyrodę i zasadę „połowa dla mnie, połowa dla was”. Pewnego dnia do jej okolicy wprowadza się wielodzietna rodzina. Nowi sąsiedzi również zaczynają hodować pszczoły, ale szacunek zastępuje twardy biznes i maksymalna eksploatacja. Czy Hatidze uda się zmienić ich podejście? Więcej opisu na filmweb.pl.

Krótka recenzja autora postu: Według mnie film dokumentalny warty uwagi. Opowiada o życiu w Macedonii, gdzie nie ma prądu – mediów. Oglądając ten film zdamy sobie sprawę jak na prawdę dobrze nam się w Polsce żyję (chociaż większość z nas ciągle tylko narzeka). Uda nam się także zobaczyć coś jak w Macedonii jest produkowany miód, ale bez pszczół! Tak, tak dobrze napisałem, bez użycia pszczół. W pewnym momencie spokój kobiety zostanie zaburzony, ze względu na przybycie nowych sąsiadów, którzy będą produkować miód, ale przy użyciu uli. W pewnych momentach byłem pod wielkim wrażeniem, jak to jest możliwe, że ta kobieta jest tak blisko nich.

Kraina miodu Film PL możesz obejrzeć dzięki naszej platformie. Dziękujemy, że pomagasz nam tworzyć naszą społeczność jaką jest kinomaniak-tv.pl.

Views: 753

Genre: Dokumentalny

Duration: 1 godz 27 min

Kraina miodu Film PL
Kraina miodu Film PL
Kraina miodu Film PL
Kraina miodu Film PL
Kraina miodu Film PL
Kraina miodu Film PL
Kraina miodu Film PL
Baner VoD Strefa

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 Comment

mirek

at 4:23 pm

dobre, polecam 😀

Baner VoD Strefa