Baner VoD Strefa
Baner VoD Strefa
4.5
18 votes, average: 4,50 out of 518 votes, average: 4,50 out of 518 votes, average: 4,50 out of 518 votes, average: 4,50 out of 518 votes, average: 4,50 out of 5 (18 Głosuj, Średnia: 4,50 Z 5)
Musisz być zarejestrowanym członkiem, aby ocenić to.
Loading...
Oglądaj w HD Pobierz ten Film w HD

Oficer i szpieg film PL

Oficer i szpieg film PL -W 1894 r. Francuski kapitan Alfred Dreyfus został niesłusznie skazany za zdradę stanu i skazany na dożywocie na Wyspie Diabła. Więcej możemy przeczytać na stronie: filmweb.pl

Krótka recenzja autora postu: Film reżyserii Romana Polańskiego. Bardzo ciekawy opowiadający o ciężkich czasach podczas wojny, oraz aferach z nimi związanych. Świetnie wykonane efekty specjalne oraz obsada sprawia, że ogląda się na prawdę przyjemnie. może nie będę się tutaj rozpisywać o szczegółach, aby nie popsuć komfortu oglądania. Polecam przy oglądaniu założenie dobrych słuchawek, by poczuć się jako osoba w filmie. Przez większość filmu nie mogłem oderwać wzroku od niego, aby się napić czy zjeść, więc jest mega. Czy według Was wyjdzie prawda na jaw? Czy kapitan Alfred Dreyfus został skazany słusznie za zdradę stanu. Te pytania będą Was nurtować i dręczyć do końca filmu. Podsumowując polecam i zachęcam do oglądania. Do tej pory nie byłem zwolennikiem reżysera Romana Polanowskiego, lecz po tym filmie trochę zmieniłem podejście. Moja ocena to 9/10

Oficer i szpieg film PL możesz obejrzeć dzięki naszej platformie. Dziękujemy, że pomagasz nam tworzyć naszą społeczność jaką jest kinomaniak-tv.pl.

Jeśli chcesz pomóc i wesprzeć naszą społeczność, prosimy udostępniać nasze filmy na swojej tablicy na fb, instagram, pinterest czy twitter. Ciebie to nic nie kosztuje!

Views: 1066

Genre: Bez kategorii

Duration:

Oficer i szpieg film PL
Oficer i szpieg film PL
Baner VoD Strefa

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 Comment

bronek

at 4:24 pm

już myślałem że to jakas lipa, ale nie 😛

Baner VoD Strefa