Baner VoD Strefa
Baner VoD Strefa
4
26 votes, average: 4,00 out of 526 votes, average: 4,00 out of 526 votes, average: 4,00 out of 526 votes, average: 4,00 out of 526 votes, average: 4,00 out of 5 (26 Głosuj, Średnia: 4,00 Z 5)
Musisz być zarejestrowanym członkiem, aby ocenić to.
Loading...
Oglądaj w HD Pobierz ten Film w HD

Pan T Film

Pan T Film – Powstająca z powojennych ruin Warszawa roku 1953 to miejsce, w którym wszystko jest możliwe. Wszechobecna niepewność, donosy i kontrola oswajane są wódką i dobrym towarzystwem. Więcej opisu producenta możemy znaleźć na filmweb.pl

Krótka recenzja Autora postu: Moim zdaniem genialny kinowy hit. Świetnie się go ogląda, super efekty dźwiękowe. Film opowiada o powojennej Warszawie, w roli głównej występuje Paweł Wilczak, według mnie aktor na miarę nobla. Genialnie zaprezentował swojego bohatera, beztroskiego oraz uwielbiającego kobiety mężczyznę. W filmie pokazane są romanse Pana T, z wieloma kobietami. Można o nim rzec, świetny adorator. Sceny erotyczne również zasługują na ogromne brawa, ogrom śmiałości i romansu i jeden niezdecydowany mężczyzna.

Wspominając film warto wspomnieć o wątku Polskiego absurdu, wszyscy są przez wszystkich szpiegowani. Głównego bohatera również nie ominął ten „zaszczyt”. Zdradzę Wam, że był on podejrzewany o zamach na Warszawski Pałac Kultury i Nauki. Wątki filmu są ze sobą przeplatane co bardzo mi się spodobało. Miłość i dramat, emocje nie zawsze te dobre. Podsumowując, serdecznie polecam film „Pan T.”, uważam, że każdy patriota powinien zobaczyć jak żyło się w powojennej Warszawie zarówno z wrogami jak z przyjaciółmi. Moja ocena filmu to 10/10, bardzo mnie urzekł historią bohatera i wątkiem romansu.

Pan T Film możesz obejrzeć dzięki naszej platformie. Dziękujemy, że pomagasz nam tworzyć naszą społeczność jaką jest kinomaniak-tv.pl

Views: 1144

Genre: Komedia

Duration: 1 godz 44 min

Baner VoD Strefa

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 Comment

olka

at 4:25 pm

dzieki, zadziałało po dłuuuugiej rejestracji

Baner VoD Strefa