Baner VoD Strefa
Baner VoD Strefa
4.83
29 votes, average: 4,83 out of 529 votes, average: 4,83 out of 529 votes, average: 4,83 out of 529 votes, average: 4,83 out of 529 votes, average: 4,83 out of 5 (29 Głosuj, Średnia: 4,83 Z 5)
Musisz być zarejestrowanym członkiem, aby ocenić to.
Loading...
Oglądaj w HD Pobierz ten Film w HD

Proceder Film Online

Proceder – Film Online. To poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w nie małe kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Zostawił zszokowanych fanów i ukochaną. Muzyka była całym jego życiem – pasją i miłością, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania. Więcej opisu producenta na: filmweb.pl.

Krótka recenzja autora posta. Jestem pod dużym wrażeniem po obejrzeniu Procederu. Film wciągający pokazujący losy Tomasza Chady od początku, aż po więzienie i niewyjaśnioną śmierć. W filmie zobaczymy z czym się borykał w życiu oraz ile tak na prawdę przeszedł. Moim zdaniem, gdyby wszystkie jego sprawy wyszły na jaw i wpadki nie były przypadkowe, nadal byłby w zakładzie karnym, ponieważ wielokrotnie ,,wymykał się obok”. Porywająca historia, którą powinien zobaczyć każdy młody chłopak w wieku dojrzewania, bo może zwróci uwagę na to jak narkotyki, alkohol niszczą życie i wpływają na zdrowie. Proceder – Cały Film Online, jednak mam wrażenie, że nie do końca prezentuje prawdę. W sieci znajdziemy artykuły, iż zmarł w zakładzie psychiatrycznym, a film obrazuje jego koniec na pewien hotel. Podsumowując film ciekawy, trochę smutny, ale daję mu stanowczo 9/10 ! 🙂

Proceder film online możesz obejrzeć dzięki naszej platformie. Dziękujemy, że pomagasz nam tworzyć naszą społeczność jaką jest kinomaniak-tv.pl.

Jeśli wystąpiłby problem z playerem prosimy zgłosić problem do Nas, poprzez zakładkę kontakt

Views: 11407

Genre: Dramat

Duration: 2 godz 13 min

Proceder Film Online
Baner VoD Strefa

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 Comment

marek

at 4:19 pm

film bomba 😀
dzieki za udostepnienie 😛

Baner VoD Strefa