ZAREJESTRUJ SIĘ
Przypomnij hasło


Kinomaniak

Chcesz oglądać filmy BEZ REKLAM I BEZ LIMITÓW CZASOWYCH? Zarejestruj się w serwisie, dokonaj ZAKUPU KONTA PREMIUM i ciesz się nieograniczoną możliwością oglądania tysięcy filmów i seriali online! Odtwarzacz bez limitu dostępny tylko dla użytkowników z kontem PREMIUM!

Regulamin strony

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach Kinomaniak-TV.pl.

Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, Vshare itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.


I. Zasady korzystania z Serwisu.

1.1 - Korzystanie z zasobów dostępnych na stronie internetowej Kinomaniak-TV.pl (włącznie ze wszelkimi materiałami w niej zawartymi), wiąże się z wyrażeniem zgody i zaakceptowaniem warunków i zasad użytkowania zawartych w niniejszym regulaminie.

1.2 - Odwiedzając serwis Kinomaniak-TV.pl, wyrażasz zgodę na:

używanie Kinomaniak-TV.pl tylko do celów osobistych, wykorzystywanie fragmentów, lub całości materiałów zawartych na stronie w innych celach niż prywatne jest zabronione, nie wolno kopiować i rozpowszechniać żadnej części serwisu bez uzyskania uprzednio pisemnej zgody właściciela serwisu Kinomaniak-TV.pl.

II. Prawa własności intelektualnej

2.1 - Serwis Kinomaniak-TV.pl nie zawiera żadnych nielegalnych treści. Witryna nie zawiera żadnych plików z filmami, a jedynie informacje na ich temat zawierające opis, długość, zastosowany kodek, rodzaj kompresji, kody embed (HTML) zewnętrznych serwisów, linki do zewnętrznych serwisów lub bezpośrednie linki do plików na nich umieszczonych. Informujemy, że pliki objęte prawem autorskim wolno kopiować tylko wtedy, gdy jest się w posiadaniu oryginału. W tym przypadku, ściągnięta kopia będzie traktowana, jedynie, jako materiał zapasowy. Administratorzy, właściciele oraz redakcja nie ponoszą odpowiedzialności, za to co użytkownicy publikują w serwisie.

2.2 - Użytkownicy naszego serwisu mogą jedynie dodawać materiały do strony w postaci: kodu HTML/odnośnika do innych stron. Jeśli są państwo właścicielami zamieszczonych w serwisie Kinomaniak-TV.pl materiału/-ów, bez wiedzy i zgody właściciela treści, redakcja serwisu prosi o zgłoszenie bezpośrednio na adres e-mail redakcji [email protected] - zgłoszony plik zostanie niezwłocznie usunięty. Informujemy, że korzystając z serwisu robisz to na własną odpowiedzialność, a administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za to w jaki sposób korzystasz z materiałów umieszczonych na witrynie.

2.3 - Serwis Kinomaniak-TV.pl jest w pełni legalnym serwisem i zawiera jedynie linki do innych stron lub plików w Internecie w tym : megavideo.com, megaupload.com, rapidshare.com, youtube.com, video.google.com, ustream,
Novamov