Baner VoD Strefa
Baner VoD Strefa
5
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Głosuj, Średnia: 5,00 Z 5)
Musisz być zarejestrowanym członkiem, aby ocenić to.
Loading...
Oglądaj w HD Pobierz ten Film w HD

Sala samobójców. Hejter online

Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, pozostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednakże ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), koleżanki z okresów dzieciństwa. Kiedy oszustwo spada na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie oraz życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, odizolowany od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje posadę w organizacji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii oraz tajemnic stołecznej elity. Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna inwigilować Krasuckich, aktywnie włączonych w kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy – Pawła Rudnickiego (Maciej Stuhr). Niedługo plan internetowego hejtera zaczyna zyskiwać coraz realniejszych kształtów, oraz droga do jego realizacji prowadzi poprzez wirtualny świat popularnej gry komputerowej.

Kilka słów od autora:

Jestem zaskoczony, Polskie kino znowu pokazało klasę. Fantastyczna fabuła. Świetna gra aktorów. Młode pokolenie gwiazd Polskiego kina znowu pokazało się ze wspaniałej strony. Oczywiście pewnie każdy z Was pamięta jeszcze Sale Samobójców z 2011 r, i jeden drugi zasługuje na pochwałę. W filmie ukazanych jest kilka wątków. Wątek miłosny nie jest zbyt rozwinięty. Główny bohater, podkochuje się w Gabi. Manipulujący student, który oszukuje bliskich, żeby mieć dostęp do ich pieniędzy. Kieruje nim zachłanność? Czy może chęć lekkiego życia. Jakkolwiek to nazwiemy chłopak bierze się do roboty, łatwa kasa się kończy. Tomek jest przepełniony gniewem, chce się zemścić. Czy uda mu się? Warto obejrzeć Polską produkcję. Gra aktorów zachwyciła. Niestety brak jest efektów specjalnych. Zwiastun mnie nie zachwycił, jednakże cały film okazał się bombowy.

Views: 5871

Genre: Thriller

Duration:

IMDb: 7,3

Baner VoD Strefa

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Baner VoD Strefa