Baner VoD Strefa
Baner VoD Strefa
4.38
24 votes, average: 4,38 out of 524 votes, average: 4,38 out of 524 votes, average: 4,38 out of 524 votes, average: 4,38 out of 524 votes, average: 4,38 out of 5 (24 Głosuj, Średnia: 4,38 Z 5)
Musisz być zarejestrowanym członkiem, aby ocenić to.
Loading...
Oglądaj w HD Pobierz ten Film w HD

Tajni i Fajni Film PL

Tajni i Fajni Film PL – Superagent Lance Sterling i naukowiec Walter Beckett są niemal dokładnymi przeciwieństwami. Lance elegancki, obyty. Walter natomiast nie jest zbyt kontaktowy. Nadrabia to sprytem i inwencją, wynajdując niesamowite gadżety, które Lance wykorzystuje podczas swych niezwykłych misji. Wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót. Walter i Lance odkrywają, że dziwnym zrządzeniem losu muszą polegać na sobie w całkiem nowy sposób. A jeśli ta niedobrana para nie sprawdzi się jako zgrany duet? Cały świat znajdzie się w niebezpieczeństwie. Więcej opisu producenta na: filmweb.pl

Krótka recenzja autora: Tajni i Fajni to zdecydowanie komedia familijna, ponieważ mamy momenty humorystyczne jak i akcję. Film opowiada o przygodach dwóch postaci (super agenta i naukowca), którzy mają stawić czoła ,,złu”. Jednak jeden od drugiego strasznie się różnie, przez co zaczyna dochodzić do nieporozumień, które reżyser przeistoczył w śmieszne scenki, za co dołożę kolejną ocenę w górę temu filmowi animowanemu. Polecam obejrzeć na słuchawkach, na pewno wzmocni to wrażenia. Podsumowując, film mnie zaskoczył pozytywnie. Ogółem nie przepadam za animowanymi, ale sklasyfikowałbym go zaraz po Jumanji Następny Poziom. Ciągła akcja w filmie podtrzymała moje zaciekawienie i zainteresowanie, więc śmiało mogę ocenić go na 9/10.

Tajni i Fajni film PL możesz obejrzeć dzięki naszej platformie. Dziękujemy, że pomagasz nam tworzyć naszą społeczność jaką jest kinomaniak-tv.pl.

Duration: 1 godz. 43 min.

Tajni i Fajni Film PL
Tajni i Fajni Film PL
Baner VoD Strefa

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarze

Chikaleta

at 7:45 pm

Fajny film

ewelka

at 4:18 pm

troche sie dlugo rejestruje ale dobrze ze wgl poszło 😛

Baner VoD Strefa